Previous Page  5 / 84 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 5 / 84 Next Page
Page Background

DOSSIERS

JURIDISCHE ZAKEN & ADVOCATUUR

23

OPLEIDING & COACHING

33

HR EMPLOYEE BENEFITS

45

MAATWERKBEDRIJVEN

51

HET NIEUWE WERKEN

55

AUTO & VERKEER

63

Een uitgave van dynamoo bvba - Lintsesteenweg 69 - 2500 Lier - T 03 491 83 75 - F 03 458 62 05 -

info@kmo-insider.biz

- 0477.561.088 - RPR Mechelen | Directie

& Verantw. uitgever: Patrick Moens - 0479 200 200 -

patrick@kmo-insider.biz

| Hoofdredactie: Freddy Michiels - 0475 697 643 -

redactie@kmo-insider.biz

| Redactie:

Gil Berthe, Frank Blatt, Dirk Haesevoets, Freddy Michiels, Fons Schrijvers, Nicole Verstrepen | Bedrijfsreportages: Marc Balduyck, Ruud Van De Locht | Commercial

manager: Manu Van Nuffel - 0488 625 000 -

manu@kmo-insider.biz

| Connection managers: Werner Diels - 0483 31 21 22 -

werner@kmo-insider.biz,

Luc

Van der Auwera - 0477 767 471 -

luc@kmo-insider.biz

, Brigitte Vonck - 0470 22 28 88 -

brigitte@kmo-insider.biz,

Jarrid Stabel - 0484 25 32 52 - jarrid@

kmo-insider.biz

| Communication Coordinator: Sabine Philips - 0485 185 656 -

sabine@kmo-insider.biz

| Marketing assistant & online marketeer: Tine Lambrechts

-

tine@kmo-insider.biz

| Prepress: Ingrid Renders, Tom Verstappen -

prepress@kmo-insider.biz

| Fotografie: Gil Berthe, Wilfried Deferme | Office management: Ria Van

Bortel -

marketing@kmo-insider.biz

| Verzending: Budget Mail - Miranda Schmidt -

miranda@budgetmail.biz

-

www.budgetmailengine.be

| Persberichten: redactie@

kmo-insider.biz

| Adreswijziging:

marketing@kmo-insider.biz

|

Oplage: 12.500 ex.

De redactie tracht betrouwbare informatie te verstrekken, waarvoor ze echter niet aansprakelijk kan worden gesteld. De adverteerder is verantwoordelijk voor de inhoud

van bedrijfsreportages, columns en advertenties

26

Stijn Liers en Koen Thienpondt

aan het woord

X VS Y GENERATIE

DOSSIER

MAATWERK-

BEDRIJVEN

51

AANDACHT VOOR INNOVATIE

OP DAG VAN DE INKOOP

6

DOSSIER

HR

EMPLOYEE

BENEFITS

45

GASTRO

83

5